TRAVEL DIARY | BUDAPEST

Ahoj!

 Znáte to, když máte věci hezky naplánované, říkáte si, jak všechno stihnete a pak se vám to někdo rozhodne překazit? Pro mě je ten někdo, spíš něco a to konkrétně chřipka, která se do mě pouští už od pondělka. Takže místo nakupování dárečků ke všem narozeninám, výročím a svátkům, co jsou v kalendáři a realizování všech nápadů, co mám v hlavě, ležím v posteli v obklopení kapesníčků a usrkávám jeden čaj za druhým.


Víte ale, co je výhoda, když dlouho toužíte po založení blogu a on stále nikde? Že čas od času na vás vykouknou nepoužité fotky, ze kterých jste v té době plánovala článek. Přesně tohle mě dneska zachránilo a tak můžu s půl ročním zpožděním vydat travel diary z krásné Budapešti


Když jsem napsala „krásná Budapešť“, myslela jsem vážně krásná. Než jsme tam v půlce dubna vyráželi, neměla jsem moc velké očekávání, ale opak byl pravdou. Podle mě patří mezi jedno z nejhezčích měst, které jsem navštívila. A to bývám často kritická.

Asi nemá cenu vypisovat každou památku, kterou jsme navštívili, protože ať otevřete jakéhokoliv průvodce, najdete tam přesně to stejné (navíc já a jména, to je kapitola sama o sobě :D). Teď už si můžete užít takový můj foto deníček a třeba se nechat nadchnout a vyrazit objevovat Budapešť sami. 


Mějte se krásně!

0 thoughts on “TRAVEL DIARY | BUDAPEST

  1. Z pohledu čtenáře se nedá nic vytknout,krasne fotky, bezvadně napsaný text ,krásná protagonistka a perfektní fotografka,takhle bych shrnul dnešní dalsi článek populární blogerky Terky z blogu Tess it up!,která nás zásobuje články o módě, vaření ,ale i také z jejího osobního života ,jiz od července tohoto roku.Oznacil bych tuto blogerku za jednu z nejlepších tohoto roku,oproti ostatním blogum mi z toho dýchá ta správná láska k provozování takovýchto blogu a není to stereotypní jakožto bývá u řady více či méně známých blogeru a blogerek,Tess it Up! si od nás odnáší skvěle hodnocení 4/5 a doufáme že další články budou stejně dobře jako ty předešlé:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *