DRAWSTRING TROUSERS

Ahoj všichni!
Dneska vám přináším svůj první opravdový outfitový článek.
Vyfotila jsem ho při příležitosti návštěvy Mariánských lázní, kam jsme v sobotu zamířili s rodinou a přítelem. Poslední dobou jsem si oblíbila všelijaké procházkování a objevování nových míst. Když si vzpomenu, jak jsem jako malá remcala při různých prohlídkách zámků a nekonečném chození po městě, tak teď bych to brala všemi deseti. Má to někdo tady tak?


Na cestu jsme se vydali brzo ráno a od babičky nám trvala přibližně hodinu. Pak jsme si prošli promenádu, kde jsme viděli krásnou nevěstu, ale taky zde probíhal SpaRun, takže se celými Mariánkami táhla červenobílá páska (hodně fotogenické). Ochutnali jsme místní prameny a naplněnou flašku jsme zase rychle vylili 😀 Po obědě nás čekala prohlídka památek České republiky pouze v miniaturním provedení. A nesměl chybět ani dezert v podobě vanilkové zmrzliny s horkými malinami (to byl zas cheat ). Pak jsem ještě přemluvila rodiče, abychom se na promenádu vrátili, že potřebuji fotky bez červené pásky v pozadí.


A teď už tedy k outfitu. Byla jsem zastánce džín a klasické kalhoty vlastním pouze tyto a to asi měsíc. Vždycky se mi líbily na ostatním, ale nedokázala jsem si je představit na sobě. Nakonec jsem jim ale dala šanci a nemůžu si je vynachválit. Kam se hrabou nepohodlné džíny.

sunglasses – Mango
top – Zara
leather jacket – Zara
trousers – Zara
shoes – converse
bag – Zara


Jak se vám tato kombinace líbí?


0 thoughts on “DRAWSTRING TROUSERS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *