CROATIA | TB

Ahoj Všichni!

Mám tady první důkaz toho, že jsem plánovala začít už minulý rok. Ráda bych napsala, že vás zdravím z prosluněného Chorvatska, ale bohužel jsem v ne tak slunečné Praze a tahle složka s probranými, kompletně upravenými fotkami s názvem „blog“ mi v počítači leží od minulého léta. Když jsem si je znovu prohlédla, napadlo mě, že se s vámi o ně podělím. Sice s pár měsíčním zpožděním, ale nevadí. Nikdy přeci není pozdě.
_____________________________________________________________Naše cílová destinace byl ostrov Hvar a cesta autem a trajektem byla pro mě neskutečně dlouhá. Pořád nevím, jestli mám radši cestovat letadlem nebo autem. Letadlo je sice rychlejší a pohodlnější, ale mě vždycky tak neuvěřitelně bolí a zaléhají uši (mám v sobě i prášky), že snad radši přetrpím přesezené nohy v autě. Jak to máte vy?

Po příjezdu nastal týden, jehož hlavní náplní bylo válení na plážích, který jsem si neskutečně užila. Normálně se nevydržím opalovat ani 15 minut a hned musím něco dělat, ale tentokrát jsem se mohla převalovat celý den a schovat se jen ve chvíli kdy se ozvala moje alergie na sluníčko. 

top – Zara
shorts – Topshop
sunglasses – Six
sandals – H&M

dress – Stradivarius

Kam vyrážíte tyhle prázdniny?
PS: v nejbližší době se chystám nafotit haul !

0 thoughts on “CROATIA | TB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *