WHITE & DUSTY GREEN

Krásné květnové ráno!

Dneska tu pro vás mám další outfit. Tentokrát už pořádně vyletněný, protože teploty nám konečně šplhají ke třicítce. Na jednu stranu to má i svá negativa, jako propocené sedačky v MDH nebo sluneční alergii, které se nemůžu zbavit, ale nebudu si stěžovat. Přece jenom, nic se nevyrovná teplým večerům na Náplavce nebo procházkám po Praze s příjemným letním vánkem v zádech. 

Tento top mi ležel ve skříni někdy od března. Než jsem si ho koupila, pořád jsem po něm pokukovala, ale nebyla jsem si jistá. Přišel mi takový pohádkový, jako pro vílu. Nakonec rozhodla jeho cena. Čekala jsem, že na cedulce uvidím číslo blížící se tisícovce, ale vůbec. Stálo tam 350kč a z toho důvodu skončil u mě doma. Co myslíte, byla to dobrá volba?

Bílé džíny, to je kapitola sama pro sebe. Celý školní rok je sháním. Přes zimu jsem na ně v obchodech narazila jen zřídka a pokud ano, jednoduše mi neseděly. S příchodem jara se situace zlepšila a bílé džíny byli na každém roku. Jenomže mi na všech stále něco vadilo. Moc průhledné, nebyly obtažené okolo kotníků, moc vysoký pas, moc nízký pas… znáte to. Po nějaké době mě už samotné zkoušení omrzelo  a nebýt mamky, tak tyhle leží stále na stole v Zaře. Konečně džíny, u kterých neprosvítají kapsy a hlavně, což je u mě problém u 99% všech džínů, obepínají mi kotníky. Takže pokud řešíte stejnou věc, určitě se zastavte v Zaře. 

O dokončení looku se postaraly hnědé sandálky, které jste viděli a ještě uvidíte nesčetněkrát spolu s kabelkou, která je shodou okolností v totožném odstínu.
top – H&M
jeans – Zara
Sandals – 
H&M
Bag – Stradivarius

Tak a já se jdu alespoň na chvilku vrhnout do učení. Jaké jsou vaše plány na prosluněnou neděli? Snad o něco zábavnější než ty mé.

Mějte se krásně!

0 thoughts on “WHITE & DUSTY GREEN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *