GIFT IDEA | VALENTINE’S DAY

Je tady únor a s ním se pomalu blíží i svátek zamilovaných. Vím, že názory na Valentýn jsou různé. Někdo se na něj těší, a někdo ho naopak bere jen jako komerční svátek a nápis „Svatý Valentýn“ v kalendáři přehlíží. Co se mě týče, řadím se do skupiny číslo 1.


Teď si ale nemyslete, že si pod tímto svátkem představuji drahou večeři spojenou s ještě dražším dárkem, nebo že kdybych neměla přítele, tak probrečím celý večer v posteli u romantického filmu se zmrzlinou v ruce a budu na všechny páry nadávat. Dřív jsem Valentýn neřešila. No, možná jsem pronesla kyselou poznámku u obchodů plných plyšových medvídků a čokolád s nápisy „I LOVE YOU“, ale hysterický pláč nepřišel. Od doby, co mám přítele, se na Valentýn těším. A i když to není nic, co bychom jindy nedělali, těším se na to, že spolu strávíme večer a večeři si místo koupení uvaříme. A co se dárečků týče, dáváme si nějaké maličkosti, takové ty od srdce. Ať už to znamená upéct oblíbený muffin ve tvaru srdíčka nebo vytvořit něco, co vám připomene hezké chvíle. A pokud i Vy rádi dáváte vaší druhé polovičce něco vlastnoručně vyrobeného, ale zrovna nemáte v hlavě žádný nápad, jste tu správně. Já jsem tuhle nástěnku vyráběla pro přítele k Vánocům, a protože se mi ten nápad zalíbil, hned od začátku jsem vám zdokumentovala postup, a tak jí teď můžete vyrobit i Vy. A pokud zrovna přítele nemáte, nesmutněte. Tenhle dáreček můžete předělat i na verzi pro nejlepší kamarádku, nebo si tak společně s rodinou připomenou společné chvíle.Na nástěnku budeme potřebovat: 
  1. korkovou nástěnku
  2. čtvrtky 
  3. společné fotky, fotky map (pokud budete tisknout doma, nezapomeňte na fotopapír)
  4. fix/ propiska
  5. lepidlo
  6. Připínáčky 
Postup: 
 
Začnete tím, že si na google maps postupně vyhledáte místa, která chcete použít. Já jsem hledala „Naše první …“ Když si mapu přiblížíte, jak se vám líbí, vyfotíte si obrazovku (Ctrl + PrtSc). Otevřete program malování a do něj fotku pomocí Ctrl + V vložíte. Pak už jí oříznete do tvaru, , který vám vyhovuje a uložíte. Do jiného souboru si vložíme všechny společné fotky, které chcete na nástěnce mít a pak už jsem stačí vše vytisknout na fotopapír. Pokud doma papíry nemáte, seženete je v papírnictví a nebo si můžete fotky nechat vytisknout na počkání v různých drogerkách. 

 
V druhém kroku budete tvořit něco jako polaroidy. Ze čtvrtek si vystřihnete větší obdélníky, aby se na něj vešla jak mapa, tak lísteček s nápisem.

 
Teď přišel čas na vytvoření nadpisů. Já jsem dělala šest kartiček. „Naše první pusa“, „Kde jsme se potkali“, „Náš první výlet“ … Ale fantasii se meze nekladou, takže můžete udělat kartičku na cokoliv vás napadne.

Všechny díly vašeho polaroidu k sobě slepíte. Pak si je nandáte na nástěnku a přikládáte společné fotky tak, jak se vám budou nejvíc líbit. Když jste spokojení s výsledkem, přichází poslední část. Přišpendlíte všechno dohromady, zabalíte do papíru a je hotovo.A co Vy? Slavíte Valentýn, a jestli ano, co si dáváte za dárečky? 
Tak se mějte krásně a svátek zamilovaných si spolu moc užijte!

0 thoughts on “GIFT IDEA | VALENTINE’S DAY

  1. Valentýna neslavím 🙂 teď sice z důvodu, že nemám s kým – ale "Happy Valentine to ME!" muffin ve tvaru srdíčka si udělám 😀 ale i ve vztahu jsem to nikdy nechtěla slavit 🙂
    Tenhle dárek je však super nápad 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *