DENIM ON DENIM

Ahoj!

I když to tak v posledním měsíci nevypadalo, jsem stále naživu a mrzí mě tahle obrovská pauza od vydání posledního článku. Ale asi to zná každý, nakupí se moc věcí, jako závěrečné testy ve škole, výlety, doktoři a čas je najednou pryč. Každopádně tu nejsem od vymlouvání, ale od toho, abych vám ukázala můj další look, tentokrát pojmenovaný Denim On Denim.

 Trend spojení dvou džínových kousků není žhavá novinka, ani se nejsem jistá, zda se to ještě jako trend počítá. Ale říkejme, že ano, abych jako blogerka o módě neprezentovala něco, co už se nenosí. Kdo jste četl pár mých outfitových článku, tahle věta ho nepřekvapí. Kombinovat 2 džínoviny se mi vůbec nelíbilo. Tentokrát jsem tomuhle trendu ani nechtěla dávat šanci a tak je pravdou, že tento outfit vyplynul vlastně úplnou náhodou teď v pátek. Na sobě jsem měla džínové kraťasy spolu s tímto pruhovaných tričkem. Odjížděla jsem na chatu, kufr byl narvaný, ale sebou jsem si potřebovala vzít džínovku (nakonec nepotřebovala, ale znáte to). Tak jsem se přemohla, oblékla to přes outfit se slovy, že jí mám přece jen na cestu. Nakonec se mi ta kombinace natolik zalíbila, že jsem jí přes den skoro nesundala a nosila jsem jí přehozenou přes ramena i přes to vedro. Na nafocení jsem ještě přidala modré sluneční brýle a červenou rtěnku, která sice na letní sezónu není dvakrát praktická, ale k celému looku se prostě hodí.

Sunglasses – Mango
Denim jacket – Zara
Top – Zara
Shorts – Stradivarius
Sneakers – Converse 

Proužky, červená a modrá džínovina je podle mě kombinace, která se nikdy neokouká. Co je pro vás nesmrtelné spojení? Určitě mi dejte vědět do komentářů:)

Mějte se krásně!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *