SUMMER HAUL

Ahoj!

Znáte to, když začnou slevy a vy běháte po obchodech jak smyslu zbavení a kupujete věci, které byste si normálně nekoupili, protože je to strašně výhodné? Přesně tenhle popis sedí na můj vztah ke slevám. Pak to dopadá tak, že každý den trhám z oblečení cedulky a slibuji si, že už to byl vážně poslední letní kousek. 
Abych se cítila alespoň trochu líp, říkám si, že to dělám pro blog. Proto to dneska bude poprvé haul. Spíš mini haul, protože jsem vybrala jen přibližně třetinu věcí. Ono je nakonec stejně postupně uvidíte v outfitech, takže o nic nepřijdete. 

  

Hned na začátek můj nejoblíbenější úlovek. Vyšívaná béžová kabelka se zlatým páskem. Když jsem kolem ní prošla napoprvé, řekla jsem si, že budu rozumná, protože další kabelku nepotřebuji. Týden na to rozum šel stranou a já si to z Alda štrádovala celá šťastná s taškou v ruce. Pokud by vás zajímala cena, tak byla z 1499,- zlevněná na 799,-. Teď jen doufat, že výšivky nevyjdou jen tak z módy. 

Croptop ze Zary, jeden z prvních úlovků. Nebyla jsem si jistá, protože kdo mě zná, tak ví, že tohle není úplně můj styl. Na druhou stranu, kdy jindy zkoušet nové styly než právě při slevách. Nemám pravdu?


Tenhle batůžek byl láska na první pohled. Pořídila jsem si ho v Zaře na výletě v Drážďanech a nechala jsem tam za něj 15 euro. Žlutá varianta vyhrála nad černou. Poslední dobou ujíždím na barevných doplňcích.Zara znovu nezklamala. Podobný top jsem hledala už dlouho, ale ne a ne ho najít. V Drážďanech se na mě usmálo štěstí. A za 6 euro? Nemohla jsem ho tam nechat. 


Jak jste si mohli všimnou, jako náušnice nosím skoro vždycky menší kamínek, který v poslední době střídají tenké kruhy. Přesto miluji nakupování extravagantních náušnic. Minulý rok jsem si to zakázala, protože je mám doma pouze jako chytače prachu. Teď jsem ale neodolala a v H&M si tyhle koupila za 70,-. Tak schválně, jestli je tentokrát unosím. Nebo si je alespoň jednou vezmu


Černá džínová sukně je must-have, který mi ve skříni scházel. Proto jsem po ní v H&M sáhla a bez delšího rozmýšlení ji koupila.


Na tuhle košili jsem měla zálusk už dlouhou dobu, jenomže cena okolo tisícovky mě vždycky odradila. Když jsem jí pak viděla ve slevách, bez zkoušení jsem si jí odnesla domu. A to ne jednu, ale rovnou dvě. Take kromě této pruhované mám doma i čistě bílou.

Jaký kousek se vám líbil nejvíc a jak letní slevy zvládáte Vy? Určitě mi dejte vědět 🙂

Mějte se krásně!  


0 thoughts on “SUMMER HAUL

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *