INTO THE WILD

Ahoj!

Posílám pozdravy z prosluněného Španělska, kde si užíváme dámskou jízdu s mamkou a ségrou. I když se mi foťák plní rychlostí blesku, cestovní deníček a příběhy z naší cesty si schovám na později. Dneska to proto bude klasická outfitovka, která vám snad do Čech přivede trochu letní nálady, která, co tak vím z doslechu, postupně přechází v tu podzimní. 

Maxi šaty miluji, bohužel na ostatních mnohonásobně víc než na sobě, a tak mi až do teď ve skříni chyběly. Moje pravidlo, že u moře se nakupuje snáz se splnilo i tentokrát, a tak jsem přibližně 24 hodin majitelkou žlutých maxi šatů. Hned mi padly do oka. Líbil se mi detail v podobě krajky i tenounký kožený provázek s peříčky. To, že je courám po zemi jsem neřešila. Zastrkala jsem se za podprsenku a bylo po problému.

Určitě nejsem jediná, kdo neodolal barevným šátkům do vlasů. Tenhle neotřelý doplněk i obyčejnému outfitu dodá potřebnou šťávu. Hnědé sandálky už znáte, bohužel se mi začínají pomalu ale jistě rozpadat a tak nevím, jestli mi přežijí ještě na další sezónu. Uvidíme.

Jako poslední nesmím zapomenout na „vkusný“ zelený náramek, za který vděčím našemu hotelu. Příště třeba oranžový. 

Co na tento vyletněný look říkáte a jak trávíte poslední dny prázdnin Vy? Určitě mi dejte vědět!

Mějte se krásně a hasta luego!

0 thoughts on “INTO THE WILD

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *