STUDDED BELT

Ahoj!

Dneska to nebude slibovaný článek s náhledem do mého soukromí. Na ten si ještě chvíli počkáte. Ale nebojte, blíží se to. Tentokrát znovu zamíříme do kategorie fashion, a to konkrétně k outfitu, který sice svojí „barevností“ nekřičí jaro a teplo, ale na určité akce poslouží skvěle. 


Co se týče mého módního stylu, připadá mi, že se mění ze dne na den. V pondělí můžu projít okolo kousku oblečení a ohrnout nad ním nos, ale pak nad ním přemýšlím a nakonec ve čtvrtek odcházím s taštičkou ZARA, ve které je nečekaně onen kousek. I když abych nepřeháněla, ten proces může trvat i měsíce. A právě tímto postupem jsem se dopracovala k hlavní části dnešního looku, pásku. 

Kdybychom měli hledat dobu, kdy jsem si pásky oblíbila, není potřeba zacházet moc daleko. Dřív jsem byla naprostý odpůrce a radši bych, aby mi kalhoty spadly ke kotníkům, než do nich muset strčit pásek. Jenomže věčné popotahování není zrovna přitažlivé, a tak jsem musela z čistě praktických důvodů pásek zařadit do svého šatníku. Časem jsem pod něj začala zastrkovat trička a teď na něj nedám dopustit. Přece jenom, co jiného dokáže obyčejnému černému outfitu dodat takový šmrnc? Belt – Pull&Bear
Sunglases – Aldo
Shirt – H&M
Skirt – Stradivarius
Heels – 
H&M

Jaký je váš názor na pásky? Berete je jako fajn doplněk, jako praktickou věc a nebo stále popotahujete kalhoty?

Mějte se krásně a  užívejte sluníčka!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *