LEVIS SHIRT & ONLINE SHOPPING

Co se týče nakupování, existují dvě skupiny lidí. Jedna skupina jsou ti, kteří projdou každý obchod a obětují hodiny zkoušení a hledání toho pravého kousku. Do té druhé pak patří všichni online nákupčí, kteří raději upřednostní pár kliků na počítači a za několik minut mají hotovo. 
 


Já se řadím do té první.  Z čekání na balíček jsem akorát nervózní, protože nevím, zda mi vybrané kousky budou slušet nebo budu muset strávit další čas vracením zboží. Jenomže jsou případy, kdy je online nakupování nezbytné. V obchodě nemají správnou velikost, barvu … znáte to.
 
A právě na to, jak si nakupování na internetu zpříjemnit a ještě utrácením vydělat, mám tady pro vás jeden tip. Možná už jste zaregistrovali web plná peněženka. Tam se zaregistrujete a na váš oblíbený eshop se prokliknete pomocí této stránky. Dál už stačí jen nakupovat a sledovat, jak se vám na účtu plné peněženky přičítají peníze. Princip spočívá v tom, že z každého nákupu se vám vrátí určité procento z jeho ceny. Nahromaděnou částku si pak můžete buď vybrat a poslat na účet, nebo si jí nechat na kontě na webu a dál s ní nakupovat. Docela slušná vychytávka ne? Nebo alespoň pro nás, studenty.
 
Proč to celé vlastně zmiňuji? Bílé tričko Levis jsem si chtěla pořídit strašně dlouho, ale pokaždé, když jsem viděla cenovku, mi bylo líto vyhodit takovou pálku za vlastně obyč tríčo. Pak jsem objevila plnou peněženku a konečně jsem se ke koupi odhodlala. Přece jenom, dala jsem za něj méně a online nakupování v ten moment nebolí tolik, jako dát peníze z ruky
 

Jak se vám celý outfit líbí? A co váš vztah k online nákupům? Určitě mi dejte vědět v komentářích!
 
PS: Za fotky nejvíc děkuji Pavlu, protože i když byla šílená zima a zmokli jsme, dopadly podle mě skvěle!

0 thoughts on “LEVIS SHIRT & ONLINE SHOPPING

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *