FIRST ARTICLE

Ahoj všichni!
Jsou to tak 2 roky od doby, co jsem přišla s myšlenkou, že by bylo fajn mít blog. Přibližně rok od doby, kdy jsem si doopravdy blog založila, ale až teď se odhodlala k napsání prvního článku. Vždycky mě to k čtení a prohlížení blogů táhlo, ale nedokázala jsem si představit sebe na místě osoby, která je na té druhé straně.

 Jak určitě brzo poznáte (a každý v mém okolí to potvrdí) jsem hodně nerozhodný člověk, nad vším moc přemýšlíš (hlavně co si dát k jídlu, to mi trvá milion let) a z věcí si dělám zbytečně hlavu.  Proto i když mi kamarádi nebo mamča říkali, ať už si ten blog založím a furt o tom jen nemluvím, nebyl problém si pokaždé najít nějakou tu výmluvu nebo o tom donekonečna přemýšlet a u toho taky ale skončit. 

Nakonec po nátlaku převážně mamči (a mého summer to do listu), se do toho konečně dávám. Chtěla bych vytvořit takový blog, který bych já sama ráda navštěvovala. Zaměřovat se chci na módu, ale rozhodně nebudou chybět beauty, lifestyle nebo random články. Prostě mix všeho, co mám ráda a zároveň co vám se bude líbit. 
  

tričko – zara
sukně – stradivarius
náramek – six
kabelka – mango
boty – H&M


Mějte se krásně !

0 thoughts on “FIRST ARTICLE

  1. Vždycky když přijde léto,tak mám chuť číst milion ruznejch blogu 😀 Většinou teda v angličtině,protože moc ceskejch me nezaujme,ale ted se tesim, ze si poctu i nejakej ceskej.. a to prave tenhle yay ^^

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *