EMBROIDERED DRESS

Ahoj!
 
Následující půlrok pro mě bude blog takový deníček, do kterého si ale místo zapisování tajných snů a přání budu konstantně stěžovat. Na všechno a na všechny. A to jsem se považovala za člověka oplývajícího pozitivní energií. Pro ty z vás, kdo netuší, co mi tuhle iluzi sebralo, mám snadné vysvětlení.
 
Maturitní ročník
Už vůbec nechci myslet na to, že je teprve listopad.
 
Dneska to ale bude o něčem jiném, mnohem příjemnějším, než je čtvrťák na gymplu.

Outfit, který je do aktuálního počasí naprosto nevhodný, ale i přes husí kůži a bolest nohou, ho budu nosit nadále. 
Jak říká babička: 
 
„Pro krásu se musí trpět.“
 
Přesto, že se s vyšívaným motivem v obchodech setkáváme už nějakou dobu, stále se drží v popředí módních trendů. Kdybych měla mluvit za mě, ty nejlepší kousky se najdou v Zaře. To potvrzují tyto podzimní vínové šaty, které jsem tam, i přes vyvinuté úsilí, nemohla nechat.
Starorůžový kabátek se na blogu už objevil. Myslela jsem si, že ho budu kombinovat pouze s neutrálními odstíny, opak je však pravdou. Myslím, že s vínovou vypadá stejně dobře, možná i lépe, a rozhodně méně otřele než s nevýraznými tóny.
Pompomy na kabelky jsou pro mě takový podzimní must have, takže spolu s prvním zabarveným listem na stromě jsem jimi doladila všechny kabelky.
 
Neodpustím si ještě konečné postěžování a tentokrát to schytají tyhle fešné boty. Jedna z nejhorších koupí. S tím, že budu všude klapat tak hlasitě, až se lidi budou otáčet a že z vysokého podpatku budou bolet nohy, se dalo počítat. Ale že se zip po pár krocích skoro celý rozepne, to mě trochu zaskočilo. Aldo, Aldo … 😀
 Dress – Zara
Coat – Zara
Shoes – Aldo
Bag – Zara
 
 
Najde se tu nějaký maturant, který sdílí podobné pocity?
A pro absolventy, můžete nám v komentářích nechat pár tipů, jak to všechno zvládnout líp a s klidnější hlavou!
Mějte se krásně!
 
PS: Měli byste zájem o články „Month in pictures“? Já je u ostatních čtu ráda, tak by mě zajímalo, jestli to máte stejně. 

0 thoughts on “EMBROIDERED DRESS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *